linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Terminal płatniczy za 0 zł –

Terminal płatniczy za 0 zł

Od 01.01.2022 roku część przedsiębiorców będzie zobowiązana do zapewnienia możliwości zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego. Jedną z takich możliwości jest przyjmowanie wpłat za pomocą terminala płatniczego.

Bank Spółdzielczy w Koninie we współpracy z Fiserv Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców oraz dla instytucji publicznych.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Od września 2018 r. Program został rozszerzony o instytucje publiczne.

Dzięki Programowi sklep lub punkt usługowy może przez okres 12 miesięcy przyjmować płatności kartą bez ponoszenia kosztów. Instytucje publiczne mogą skorzystać z bezpłatnych terminali aż do 31.12.2025 r.

Dla uczestników Programu wspólnie z Fiserv przygotowana została specjalna oferta promocyjna na okres po zakończeniu finansowania przez fundację.

Aby dowidzieć się więcej lub złożyć wniosek o terminal skontaktuj się z najbliższym oddziałem Banku.

Sprawdź ofertę Fiserv Polska SA

Więcej o Programie „Polska Bezgotówkowa”: https://bezgotowki.pl/o-programie/