Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje

Celem, który sobie stawiamy jest uczynienie Waszej pracy szybszej, łatwiejszej i bardziej efektywnej. Każde gospodarstwo jest inne, więc przygotowaliśmy szereg usług, które znacznie usprawnią zarządzanie Twoimi finansami!

Bankowość elektroniczna

umożliwia dostęp do rachunku z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Dostęp do tej usługi jest darmowy, a wszelkie operacje wykonywać można o dowolnej porze!

Ponadto dajemy Ci możliwość skorzystania z usługi Hasła SMS za jedyne 1 zł miesięcznie, niezależnie od liczby wysłanych haseł!

 

Polecenie wypłaty

to błyskawiczna realizacja płatności. Przekazywane pieniądze udostępnione zostaną bankowi zagranicznemu już po dwóch dniach roboczych! Nie musisz się niczego obawiać – wykorzystywana przez nas sieć teletransmisji jest niezależna, a wszelkie informacje są wielokrotnie szyfrowane.

 

Inkaso

to forma rozliczenia pozwalająca Ci przekazać czeki, traty, weksle i dokumenty handlowe (faktury, listy przewozowe, polisy ubezpieczeniowe, itp.) kontrahentowi poprzez ich wykupienie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich transakcji!

 

Akredytywa dokumentowa

to pisemne zobowiązanie Banku do zapłaty beneficjentowi określonej kwoty pieniężnej na podstawie dokumentów określonych w jej treści. Otwieramy i awizujemy wszystkie rodzaje akredytyw, a ich realizacja przeprowadzana jest w systemie SWIFT!

Ubezpieczenia

dzięki współpracy z grupą Concordia sprawimy, że zawsze będziesz czuł się bezpiecznie. W trakcie „załatwiania” innych spraw w Banku ubezpieczysz swój kredyt, rachunek, nieruchomość czy kartę płatniczą.

 

Szczegóły oferty w Oddziałach. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Potrzebujesz nowego ciągnika, kombajnu, maszyn do nawożenia, siewu, sadzenia i upraw roślin lub urządzeń do transportu i nawadniania? Dzięki leasingowi nie będziesz musiał inwestować własnych środków! Dodatkowo pomożemy Ci w negocjacjach, sprawdzimy za Ciebie dostawcę i cenę przedmiotu leasingu!

Po bardziej szczegółowe informacje na temat leasingu zapraszamy do naszych Oddziałów!

Pełne zarządzanie Twoimi uprawami czy inwentarzem żywym często wymaga dodatkowych środków. Zaskoczył Cię nieoczekiwany wydatek, a może chcesz sfinansować ciekawą inwestycję? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 

Kredyt inwestycyjny dla Rolników SGB Agro

to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zwiększyć swoje możliwości. Dzięki nam nabędziesz maszyny, urządzenia, środki transportu, nieruchomość (kupno, remont lub rozbudowa) i wyposażenie. Sfinansujemy także inne wydatki związane z realizacją inwestycji. Kredytujemy do 100% kosztów, a kredyt możesz spłacać nawet do 20 lat!

 

Kredyt Unijny SGB

dostępny jest dla wszystkich, którzy podpisali umowę o dofinansowanie inwestycji ze środków unijnych. Dzięki niemu możesz zrealizować projekt przed otrzymaniem dotacji.

 

Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym SGB Agro

pozwoli Ci pokryć bieżące wydatki i zwiększyć skalę obrotów. Kwotę kredytu dostosujemy do Twoich bieżących potrzeb kredytowych, a spłacisz go w dogodnym dla Ciebie terminie (limit odnawialny).

 

Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym SGB Agro

to produkt przygotowany głównie z myślą o Twoich bieżących potrzebach kredytowych. Umożliwi Ci on płynne zarządzanie gospodarstwem - kwota kredytu zostanie dostosowana do Twoich potrzeb, a spłacać go możesz nawet przez 3 lata.

 

Kredyty preferencyjne z dopłatami ARiMR

u nas możesz wziąć kredyt preferencyjny z dopłatami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w takich liniach kredytowych, jak:

  • kredyt na inwestycje w rolnictwie i rybactwie śródlądowym - Symbol RR,
  • kredyt na zakup użytków rolnych na zasadach pomocy de minimis - Symbol Z,
  • kredyt na inwestycje w przetwórstwie produktów rolnych, ryb, skorupiaków i mięczaków - Symbol PR,
  • kredyt inwestycyjny na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę - Symbol K01,
  • kredyt obrotowy na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę - Symbol K02,
  • kredyt obrotowy z dopłatami ARiMR do oprocentowania, stosowany na zasadach pomocy de minimis, na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę - Symbol K02,
  • kredyt na zakup użytków rolnych przez młodych rolników z częściową spłatą kapitału - Symbol MRcsk.

Więcej informacji na temat kredytów preferencyjnych z dopłatami ARiMR znajdziesz na stronie ARiMR.

 

Szczegóły oferty w Oddziałach. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem dostępu do Twoich pieniędzy jest wykorzystanie karty płatniczej. Do każdego rachunku bieżącego oferujemy karty Visa Business Electron i Visa Business Electron payWave (zbliżeniowa)! Gwarantujemy bezpłatny dostęp do ponad 4 000 bankomatów w całej Polsce!

Wszystkie oferowane przez nas karty płatnicze pozwalają na korzystanie z usługi 3D Secure – można nimi płacić za zakupy dokonywane w Internecie.