Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje

Pragniemy Państwa poinformować, że Bank Spółdzielczy w Koninie uruchomił nową stronę internetową.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje udostępniane w serwisie www w sposób wyczerpujący prezentowały informacje o Banku oraz produktach i usługach jakie pragniemy Państwu zaoferować.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Naszym Bankiem, prosimy zapoznać się ofertą Banku – w tym celu należy wybrać jedną z trzech kategorii podmiotów (poprzez kliknięcie na kategorię: klienci indywidualni, rolnicy lub firmy i instytucje).

Jednocześnie pragniemy nadmienić, że warunki korzystania z Banku Internetowego nie uległy zmianie. Chcąc zalogować się do swojego konta należy kliknąć na link znajdujący się w module Bankowość internetowa (w lewej części okna głównego). Kliknięcie na niniejszy link spowoduje odniesienie do strony logowania.

Podsumowując pragniemy wyrazić nadzieję, że serwis internetowy Banku Spółdzielczego w Koninie dostarczy Państwu szereg interesujących, a zarazem przydatnych informacji. Ponadto pragniemy Państwa zapewnić, że strona internetowa Banku będzie nieustannie rozwijana, tak aby w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby obecnych i przyszłych Klientów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź uwag  prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt (lub klikając w niniejszy link)

                                                                  Zarząd
                                                                  Banku Spółdzielczego w Koninie